marknessetennisteamhistorie - 2011
Brochures.nl Begin pagina
loggy.nl Home
Weblog maken
RSS Feed

Abonneren!


<< vorige | Hoofdmenu | Volgende >>

2011


FTO uitslagen 2011:
15-10-2011 15:00 Raalte (Racketcentrum Ramele) 4-4
22-10-2011 13:00 Emmeloord 7-1 winst
12-11-2011 14:00 Kampen (Kampen Tennis en Squash hal) 7-1 verlies
03-12-2011 11:00 Emmeloord 6-2 winst
17-12-2011 14:00 Deventer (Deventer Tennis & Squashcentrum) 8-0 winst

Uit in:
Raalte: Hammerweg 8 0572-356308 tapijt (schoen met witte gladde zool)
Kampen: Cellesbroekweg 2A 038-3324196 tapijt (schoen met witte gladde zool)
Deventer: Bremenweg 19 0570-622107 tapijt (schoen met witte gladde zool)
Steenwijk: JHW Pasmanweg 12 0521-522992 tapijt (schoen met witte gladde zool)
Zwolle PAF: Marsweg 4 038-4216694 kunstgras (schoen met profiel)
Zwartsluis: De Vlakte 20 038-3866444 tapijt (schoen met witte gladde zool)

3-12 Thuis tegen een team uit Zwolle.
Albert en Gerben liepen in hun 1e wedstrijd snel uit naar 2-0 in sets.
Peter en Niels waren ook erg goed op weg, toen op 5-1,2-0 helaas Niels door zijn knie ging en we de 2e set moesten opgeven. Johan kon gelukkig de 2e wedstrijd meedoen en met Gerben won hij hun partij. Albert en Peter hadden een pittige wedstrijd waarbij de 1e set een tiebreak werd. Na diverse set punten tegen wonnen ze de tiebreak en helaas stonden ze 3-2 achter toen de bel ging. Overall 6-2 gewonnen, helaas een punt moeten afstaan.
 
12-11 In Kampen moesten we het opnemen tegen de koploper.
We konden goed meekomen in de meeste sets, maar moesten met 7-1 onze meerdere erkennen in het sterke team.
Peter en Remco wisten in hun 1e wedstrijd de 1e set te winnen met 5-3 en stonden daarna 4-2 achter toen de bel ging. Albert en Johan kwamen in hun partij goed terug, maar verloren in 2 sets. De andere 2 dubbels gingen ook in 2 sets verloren. Albert en Remco en Peter en Johan, al speelden zij nog in de 1e set een tiebreak.

22-10 Thuis tegen Zwolle speelden we onze 2e FTO wedstrijd.
Deze hebben we gewonnen met 7-1.
Gerben en Johan wonnen hun dubbel in 2 sets.
Niels en Peter ook.
Daarna wonnen Gerben en Niels in 2 sets en speelden Johan en Peter in hun wedstijd gelijk.
Training 2011
8-12 niet gespeeld ivm harde storm/regen
24-11 Peter/Gerben-Albert/Johan 6-3,7-5
17-11 Peter/Gerben-Albert/Gosse 7-5,6-2,4-2
10-11 Peter/Johan-Gerben/Gosse 3-6,6-4,6-2
3-11 Peter-Remco 7-6(3)
20-10 Peter/Albert-Gerben/Johan 6-2,4-6
13-10 Gerben/Peter-Albert/Gosse 6-2,6-4
6-10 Gerben/Gosse-Johan/Peter 0-6,6-3,6-1
29-9 Albert/Johan-Gerben/Peter 7-5,7-6
28-4 Albert/Gerben-Johan/Peter 6-2,6-4
21-4 Albert/Gosse-Peter/Gerben 6-3,7-6
15-4 Peter/Gerben-Albert/Johan 6-3,4-6
7-4 Peter/Johan-Gerben/Gosse 6-2,7-5
30-3 Peter/Albert-Johan/Gosse 4-6,6-3,7-5
17-3 Peter-Gosse 7-6 (5)
Gerben-Albert 7-5
Albert/Gosse-Peter/Gerben 6-4
3-3 Peter/Gerben-Gosse/Albert 6-3,6-4
17-2 Peter-Johan 6-1
Gerben-Gosse 6-2
Peter/Gerben-Gosse/Johan 7-5,6-0
3-2 Gerben-Peter 6-2,6-4
Albert-Johan 6-4,6-3
27-1 Gerben/Johan-Peter/Albert 6-4,6-4

Tennis competitie 2011
Dag 1, 09-04-2011 VOORST 1-HOLL.VELD 1  6-0

1e HE Speelman, P.H.  (M7) Veldman, R.  (M8) Thuis gewonnen (6-2) (6-4)
2e HE Kappert, G.  (M7) Smand, B.  (M8) Thuis gewonnen (6-0) (6-0)
3e HE Weyers, J.  (M8) Bruins, J.  (M8) Thuis gewonnen (6-0) (7-6)
4e HE Pausma, G.  (M8) Nijmeijer, L.  (M8) Thuis gewonnen (6-1) (6-1)
1e HD Speelman, P.H.  (M7) Veldman, R.  (M8) Thuis gewonnen (6-4) (6-4)
  Weyers, J.  (M7) Smand, B.  (M8)    
2e HD Kappert, G.  (M7) Bruins, J.  (M8) Thuis gewonnen (6-1) (6-1)
  Pausma, G.  (M7) Nijmeijer, L.  (M8)    
Dag 2, 16-04-2011 HERTENKAMP 10(Assen)        VOORST 1 0-6

1e HE Smit, M.D.  (M8) Kappert, G.  (M7) Uit gewonnen (0-6) (1-6)
2e HE Lanting, S.  (M8) Heite, A.  (M7) Uit gewonnen (1-6) (0-6)
3e HE Riemersma, W.  (M9) Weyers, J.  (M8) Uit gewonnen (6-3) (2-6) (5-7)
4e HE Boer, G.J.N. de (M9) Klompalberts, R.W.M.  (M8) Uit gewonnen (0-6) (1-6)
1e HD Smit, M.D.  (M8) Kappert, G.  (M7) Uit gewonnen (1-6) (4-6)
  Lanting, S.  (M8) Heite, A.  (M7)    
2e HD Riemersma, W.  (M9) Weyers, J.  (M7) Uit gewonnen (1-6) (2-6)
  Boer, G.J.N. de (M9) Klompalberts, R.W.M.  (M8)
Dag 3, 23-04-2011 GEEN SPEELRONDE
Dag 4, 14-05-2011 AMELTE 2 (Assen)                      VOORST 1      3-3

1e HE 11924268 Visker, J.G.  (M7) 13486500 Kappert, G.  (M7) Thuis gewonnen (7-5) (6-2)
2e HE 24035300 Koning, R.H.  (M7) 12157856 Heite, A.  (M7) Thuis gewonnen (6-0) (6-0)
3e HE 13112864 Feiken, W.  (M8) 12778109 Speelman, P.H.  (M7) Uit gewonnen (0-6) (1-6)
4e HE 18383580 Haverkamp, K.  (M8) 12497908 Pausma, G.  (M8) Uit gewonnen (1-6) (5-7)
1e HD 13112864 Feiken, W.  (M7) 13486500 Kappert, G.  (M7) Uit gewonnen (3-6) (1-6)
  11924268 Visker, J.G.  (M7) 12157856 Heite, A.  (M7)    
2e HD 18383580 Haverkamp, K.  (M8) 12497908 Pausma, G.  (M7) Thuis gewonnen (7-5) (6-3)
  24035300 Koning, R.H.  (M7) 12778109 Speelman, P.H.  (M7)
Dag 5, 21-05-2011 VOORST 1                                     VOORWIJK 1 (De Wijk) 4-2

1e HE 12157856 Heite, A.  (M7) 10050302 Knoester, J.  (M7) Uit gewonnen (2-6) (6-3) (2-6)
2e HE 13486500 Kappert, G.  (M7) 11882859 Immenga, P.  (M7) Thuis gewonnen (6-2) (6-4)
3e HE 12497908 Pausma, G.  (M8) 12016764 Toering, J.  (M8) Uit gewonnen (4-6) (3-6)
4e HE 13516450 Weyers, J.  (M8) 12345296 IJdens, H.  (M8) Thuis gewonnen (6-0) (5-7) (6-2)
1e HD 12157856 Heite, A.  (M7) 10050302 Knoester, J.  (M7) Thuis gewonnen (6-3) (6-1)
  13486500 Kappert, G.  (M7) 11882859 Immenga, P.  (M7)    
2e HD 12497908 Pausma, G.  (M7) 12016764 Toering, J.  (M8) Thuis gewonnen (6-4) (6-4)
  13516450 Weyers, J.  (M7) 12345296 IJdens, H.  (M8)
Dag 6, 28-05-2011 NOORDERTERP 1(Meppel)    VOORST 1     1-5
1e HE 14726130 Bols, B.  (M7) 12778109 Speelman, P.H.  (M7) Uit gewonnen (2-6) (3-6)
2e HE 11744170 Damhof, D.  (M8) 13486500 Kappert, G.  (M7) Uit gewonnen (0-6) (2-6)
3e HE 27350401 Kranghand, A.  (M9) 12157856 Heite, A.  (M7) Uit gewonnen (3-6) (2-6)
4e HE 27596508 Spitse, H.  (M9) 12497908 Pausma, G.  (M8) Thuis gewonnen (6-3) (5-7) (7-6)
1e HD 14726130 Bols, B.  (M8) 13486500 Kappert, G.  (M7) Uit gewonnen (0-6) (0-6)
11744170 Damhof, D.  (M7) 12157856 Heite, A.  (M7)
2e HD 27350401 Kranghand, A.  (M9) 12497908 Pausma, G.  (M7) Uit gewonnen (0-6) (0-6)
27596508 Spitse, H.  (M9) 12778109 Speelman, P.H.  (M7)


Dag 7, 04-06-2011 VOORST 1                                     DE HICHTE 1 (Haulerwijk) 4-2
1e HE 13486500 Kappert, G.  (M7) 17211999 Pool, J.  (M7) Thuis gewonnen (3-6) (6-2) (6-0)
2e HE 12778109 Speelman, P.H.  (M7) 16006968 Hofstra, H.  (M8) Uit gewonnen (6-1) (3-6) (5-7)
3e HE 12157856 Heite, A.  (M7) 14856956 Venema, R.  (M8) Thuis gewonnen (6-2) (6-1)
4e HE 13516450 Weyers, J.  (M8) 18090435 Velde, R. v/d (M8) Uit gewonnen (3-6) (1-6)
1e HD 12157856 Heite, A.  (M7) 16006968 Hofstra, H.  (M7) Thuis gewonnen (6-0) (6-3)
13486500 Kappert, G.  (M7) 14856956 Venema, R.  (M7)
2e HD 12778109 Speelman, P.H.  (M7) 17211999 Pool, J.  (M7) Thuis gewonnen (7-6) (6-4)
13516450 Weyers, J.  (M7) 18090435 Velde, R. v/d (M7)
 Door deze 4-2 overwinning zijn we kampioen geworden!

 
Competitie in de hal
2-4 (slot) Peter/Johan-Michel/Jaap 3-6,6-4,1-1 (4-4 in punten)
Albert/Gerben-Remco/Arjan 1-6,3-6,2-2 (1-7 in punten)
*** Arjan/Remco zijn kampioen geworden ***
19-3 Peter/Johan-Remco/Arjan 6-1,1-6,0-6,2-1 (4-7 in punten)
Albert/Gerben-Michel/Jaap 5-7,6-1,1-1 (4-4 in punten)
5-3 Albert/Gerben-Peter/Johan 6-4,6-1,4-0 (8-0 in punten)
Remco/Arjan-Michel/Jaap 7-5,6-2-2-1 (7-1 in punten)
19-2 Peter/Johan-Jaap/Michel 6-4,3-6,1-4 (3-5 in punten)
Albert/Gerben-Remco/Arjan 6-4,4-6 (3-3 in punten)
5-2-2011 Peter/Johan-Remco/Arjan 7-6,2-5 (3-2 in punten)
Albert/Gerben-Jaap/Michel 6-2,0-6,3-3 (4-4 in punten)
22-1-2011 Peter/Johan-Albert/Gerben 6-4,2-6,1-1 (4-4 in punten)
Arjan/Remco-Jaap/Jan Kappert 6-3,6-4,3-0 (8-0 in punten)

5 sept 2008:


12-11 speelden we in Kampen.

25 Februari 2019 Permanente link Google Feed MSN Reporter


Reacties
Naam
(typ de letters en cijfers over)
E-mail
:-) :-d ;-) :-o :-p (h) :-@ :-s :-$ :-( :'( :-| (a) (l) (6) (?) (!) (i) (>) (y)
Outlet NL female 140915 - 030216 468x60


Weblog